ESC/WOSC – 2017 у Києві

3-6 серпня в Києві Українська Федерація Сьогі за підтримки Японської Сьогі Асоціації (JSA), Федерації Європейських Сьогі Асоціацій (FESA) проводить Відкритий Всесвітній та Всеєвропейський чемпіонат з японських шахів Сьогі (ESC/WOSC – 2017).

Сьогі – це стародавня японська гра шахового напрямку, в перекладі з японської «гра генералів», яка є невід’ємною частиною японської культури.

Чемпіонат Європи з Сьогі (ESC) проводиться з 1985 року, а Відкрита світова першість (WOSC) з 2000 року. Всесвітній та Всеєвропейський чемпіонат ESC/WOSC – основна і найбільш очікувана подія в світі Сьогі, яка збирає найсильніших гравців з усього світу. Федерація Європейських Сьогі Асоціацій (FESA) визначить найсильнішого гравця Європи (ESC) серед представників європейського континенту, а також дасть можливість взяти участь в рамках WOSC гравцям з усього світу.

Представники Української Федерації Сьогі протягом багатьох років достойно репрезентують Україну на європейських та світових турнірах та отримують перемоги – ESC 2005 р. (Пардубіце, Чехія), ESC/WOSC, бліц 2008 р. (Пардубіце, Чехія), ESC/WOSC третє місце 2013 р. (Мінськ), ESC 2015 друге місце  (Прага), ESC/WOSC перше місце серед команд 2015 р. (Прага).

Формат турніру ESC передбачає участь 32 європейських гравців з найвищим рейтингом та за олімпійською системою серед них буде визначено Чемпіона Європи. Переможець ESC та фіналіст (2-е місце) кваліфікуються для участі у  Міжнародному Сьогі Форумі (ISF), що проходитиме у японському місті Кітакюсю у жовтні 2017 року.

У світовому турнірі можуть брати участь всі бажаючі. В перший день чемпіонату буде проходити  командний та бліц-турнір. Також в рамках чемпіонату планується проведення турніру по добуцу-сьогі.

Відкритий Всесвітній та Всеєвропейський чемпіонат з Сьогі буде широко висвітлений медіа-партнерами – загальнонаціональними та регіональними ЗМІ, мережею Інтернет в Україні. Також у рамках програми турніру проходитиме з’їзд за участі всіх голів Європейських Сьогі Асоціацій (FESA Meeting).

Ваша спонсорська підтримка Чемпіонату є унікальною можливістю долучитись до престижної світової події і закріпити позитивний імідж своєї компанії, як сильного і впливового учасника ринку, налагодити нові міжнародні ділові зв’язки і зміцнити партнерські взаємини.

Будемо раді Вашій присутності на цій прекрасній події у якості учасників та гостей.

* У разі зацікавленості в розміщенні реклами та інформації про Вашу компанію під час чемпіонату в ЗМІ, на майданчиках проведення турнірів та в мережі інтернет, Вам буде додатково надано – інформацію про діяльність федерації, план проведення заходу, кошторис проекту, інформаційні та промо-матеріали заходу. Оргкомітет ЕSC/WOSC 2017 готовий обговорювати спектр надаваних послуг і спільно розробити індивідуальну програму спонсорської та партнерської участі, яка максимально відповідає Вашим інтересам.

Оргкомітет ESC/WOSC – 2017:

Байденко Борис (baydenkobv@gmail.com), +38(066)341-01-57

Ряснянська Вікторія (ryasnyanskaya@gmail.com), +38(050)493-10-78

Ставрояні Сергій, (Stavrojani@gmail.com)+38(095)286-50-46

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *